Motywacja

08:36

Witam wszystkich! :) 

Niestety miałam długą przerwę od internetu... Co chyba widać po braku zdjęć na instagramie :D
U mnie wszystko ok, jak najbardziej się wszystko układa, a o problemach nawet nie ma co mówic, bo zawsze jakieś są... 
Dziś notka motywacyjna, ponieważ obiecałam wam ją już dawno. W sumie sama jeszcze nie mam na nią pomysłu, a to co w niej będzie wyjdzie podczas pisania. 
Ostatnio dodałam na instagrama zdjęcie mojej figury. W sumie dostałam sporo komentarzy, miło było czytać wasze pozytywne zdanie na mój temat.
W pewien sposób podniosło to trochę moją samoocenę, która nie jest zbyt wysoka... Dla mnie motywacją były wasze ciepłe słowa i taką motywację chciałabym dać także wam :) z
Jest wiele osób, które za mną nie przepadają i mówią na mnie złe rzeczy. Kiedyś byłam słaba i bez bicia mogę się do tego przyznać, wszystko bardzo mnie bolało i zaczynałam coraz gorzej czuć się sama ze sobą. W lutym zeszłego roku, zaczęłam związek, który trwa nadal co bardzo mnie cieszy, to też miało wpływ na moją samoocenę. Przestałam przejmować się opinią innych, bo wiedziałam, że mam osobę, która kocha mnie za to jaka jestem... Zaczęłam dostrzegać moje pozytywne cechy, których jak się okazało mam nawet sporo :D 
Tak naprawdę, moja niska samoocena była wynikiem przejmowania się opinią innych, którą w sumie powinnam mieć gdzieś... Trzeba zapamiętać, że ludzie często z zazdrości, próbują nas zniszczyć. A jeśli ktoś czegoś Ci zazdrości, to sama ta zazdrość powinna Cię podnieść! 
Czasami śmieszy mnie to, kiedy próbujecie mnie jakoś dobić, sama nie wiem jak to nazwać... I wysyłacie mi różne nie za bardzo miłe rzeczy na DM, po czym usuwacie wiadomość... Chciałabym wiedzieć co wam to daję? Jakbym przejmowała się opinią innych, to nie osiągnęłabym tego co mam choćby na instagramie. Wciąż się staram, chcę aby było jak najlepiej, żebyście chętnie zaglądali na mój profil... Staram się dać coś od siebie, bo tylko przez własne osiągniecie celu, mogę być z siebie dumna :) 
Dużo dla mnie znaczy to, że moi obserwatorzy doceniają to co robię :) Dużo dla mnie znaczy też wsparcie bliskich, bo samo to, że mamy przyjaciół już dużo znaczy. Mamy wtedy największy skarb, bo mamy ludzi, którzy doceniają nas takimi jakimi jesteśmy! Przez pewne wydarzenia w moim życiu, straciłam parę ważnych dla mnie osób, ale gdyby te osoby były prawdziwe, to nie zostawiłyby mnie kiedy ich potrzebowałam... Dlatego w sumie cieszę się z tego, bo teraz mam przy sobie tych, którzy są prawdziwi.
Każdemu życzę takich szczerych ludzi, którzy nie będą dobijać, a pomagać. Wydaję mi się, że to jakich mamy wokół siebie ludzi, ma duży wpływ na to jacy sami jesteśmy... Najważniejsze jest to, aby nikomu się nie dać i pokazać, że jesteśmy warci więcej niż komuś się wydaję... Właśnie nasza siła, której na codzień potrzebujemy mniej lub bardziej, pomaga nam stawić czoła temu co wpływa na nas źle!
Wiele osób w tych czasach ma idoli, którzy pomagają bardziej niż komuś może się wydawać. Myślę, że w moim przypadku Selena jest taką idolką, która zawsze kiedy jest źle pomaga mi, swoją muzyką, pozytywnym podejściem, moja idolka znaczy dla mnie bardzo dużo... Mam też Imagine Dragons, zespół, który jest przy mnie krócej ale zawsze daję mi siłę swoją muzyką! Justin także jest moim idolem, od samego początku z nim jestem i on ze mną też :) Najgorsze jest to, że ludzie niestety często dręczą pewne osoby, bo są fanami Justina czy 1D, a tak być nie powinno... Każdy ma swój gust i słucha tego co lubi, ubiera się tak jak mu się podoba i nikt nie może nikogo zmieniać! Ważne jest to, aby zawsze być sobą, nie można się zmieniać po to, żeby ktoś nas polubił... Nie jest ważne to jak wyglądasz, czy masz parę kilogramów więcej czy mniej, czy jesteś bogatszy czy biedniejszy, ludzie powinni się akceptować takimi, jakimi są... Jeśli Ty sam się zaakceptujesz i polubisz, to uwierz, że nastawienie innych też się zmieni... " Najpierw pokochaj siebie" i tym właśnie powinniśmy się kierować. Przede wszystkim myślmy o nas samych, a później o tym co inni o nas pomyślą. Najpierw zaakceptujmy siebie a potem dajmy się zaakceptować innym, a jeśli polecą słowa krytyki, wystarczy to olać i iść do przodu, czyjaś zazdrość powinna budować nasze poczucie własnej wartości :) 
A nawet jeśli już będą osoby, które tylko nas skrytykują, warto to wziąć do siebie... Nie w formie zaniżenia samooceny, lecz w formie motywacji, pomyśl wtedy " Jeszcze wam pokażę na co mnie stać!". Warto we wszystkim odnajdywać pozytywy i budować na tym samych siebie! 
Każdy ma coś co odróżnia go od innych i właśnie to jest piękne, że każdy jest na swój sposób wyjątkowy, warto docenić w sobie te dobre cechy, a kompleksów się pozbyć. Przede wszystkim warto usunąć z otoczenia ludzi, którzy nas nie doceniają i próbują zniszczyć... 
Nie wiem co jeszcze mogę napisać, wydaję mi się, że to co napisałam to i tak dużo. Chcę poruszyć jeszcze jeden temat, ponieważ parę osób mnie o to pytało...
Chodzi o to, że kiedy dodałam zdjęcie mojej figury, pytaliście o ćwiczenia, tak samo na snapie dostawałam takie pytania... Niestety ja nie ćwiczę, mam zamiar się zebrać i zmienić to co mi się nie podoba, aby w 100% się sobie podobać. Wiem, że niektórzy źle się czują ze swoją wagą, warto jest wziąć się wtedy za siebie i osiągać wagę o jakiej marzymy! Mamy nowy rok, więc ustalcie sobie jakieś cele, postanowienia itp. dążcie do tego aby było wam jak najlepiej, znajdźcie-do tego motywacje i działajcie! 
To chyba na tyle... Wiecie, że zawsze jestem dla was i możecie na mnie polegać! 
Tu macie mojego: 
Snapa: drew0sel
Piszcie spokojnie, zawszę jakoś staram się pomóc :) Nie macie się czego bać, możecie mi zaufać i śmiało walić z problemami! :)
Jeśli już tu jesteście to zostawcie coś po sobie :)
Zaobserwujcie, zostawcie komentarz...
Wtedy wy dajecie mi motywację do działania! 

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Ale z Ciebie chudzinka, ekstra blog <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana super blog 😍 dziękuje Ci za wsparcie bo już nie raz mi pomogłaś 😘❤

    OdpowiedzUsuń
  3. Kochana super blog 😍 dziękuje Ci za wsparcie bo już nie raz mi pomogłaś 😘❤

    OdpowiedzUsuń